قانون جذب - ذهن ناخودآگاه

مطالب و مقالاتی از قانون جذب - روش های جذب از کائنات و ...

قانون جذب - ذهن ناخودآگاه

مطالب و مقالاتی از قانون جذب - روش های جذب از کائنات و ...

قانون جذب - ذهن ناخودآگاه

لطفاً ما را از نظرات خود بی بهره نکنید .

آشکار سازی عشق در 5 گام قدرتمند

آشکار سازی عشق در 5 گام قدرتمند

                                  نویسنده : باربا گلبرسن            ترجمه : نادر گنجی

( در جملات معینی از این مقاله و از جمله عنوان آن کلمه عشق به معنی همسر ، معشوق و معشوقه به کار برده شده است که منظور از نوع آن به خواننده واگذار می شود . )  

مردم زیادی که شریک زندگی ندارند اغلب احساس افسردگی ، تنهایی و حتی ناامیدی دارند . اینها نمی خواهند در این مسیر باشند . هریک از شما می تواند عشق واقعی را با کاربرد شیوه روحی قوی پیدا کند .

اگر شما تکنولوژی پیشرفته روز را در صحنه عشقی به کار برده اید و کار نکرده است . دلسرد نشوید . عشق شما همین الان در جستجوی شماست . این مقاله  5 راز را برای آشکار سازی عشق شما فاش می کند . اولین گام اصلی باز کردن قلب و روحتان برای کاربرد این اصول روحی است و پذیرش این که شما در این لحظه  دوست داشتنی و لایق محبت هستید .

گام اول برای جذب عشق  

گام اول در مسیر عشق واقعی استفاده از جملات تاکیدی است . شما ممکن است بگویید « من قبلاً این را می دانستم . راز این چیست ؟ » راز این است که تاکید چرا و چگونه  کار می کند . وقتی شما یک فکر دارید یا صحبت می کنید ، کلمات شما و افکار شما به کائنات منتقل می شود و انرژی مشابه را جمع می کند .  آنها جذب انرژی را  ادامه می دهند و سپس با انرژی چندبرابر به سوی شما برمی گردند . نتیجه ؟ نه تنها شرایط زندگی و تجربه های شما  ، بلکه کلمات شما یک نوسان دارد . کلمات و عبارات منفی نوسان کمتری را حمل می کند و کلمات و عبارات مثبت نوسان بیشتری را حمل می کنند . پس شما می توانید ببینید که کلمات تاکیدی از افکار مثبت قوی تر هستند ، آنها جاذب های قوی چیزی هستند که شما در زندگی تان می خواهید یا نمی خواهید .

مثال هایی از جملات تاکیدی برای جذب عشق عبارتند از : عشق حق خدادادی من است و من اکنون آن را طلب می کنم . من تماما عشق می دهم و آن را دریافت می کنم . من گذشته را رها می کنم و اجازه می دهم عشق در زندگی من جریان یابد .

عبارات تاکیدی خود را به این لیست اضافه کنید و آنها را طوری با صدای بلند به خود بگویید که انگار آنها را معنی می کنید . درنظر داشته باشید که کلمات عشق و خدا از قویترین کلماتی هستند که شما می توانید برای جذب عشق ، لذت و آرامش به زندگی تان استفاه کنید .

گام دوم برای جذب عشق  

گام قوی بعدی در جذب عشق به زندگی بالا بردن نوسانتان است . کلید یافتن عشق واقعی این است که نوسان را بالا نگاه دارید . شما روی یک فرکانس فعالیت می کنید و وقتی که نوسان شما بالا برود ، با ناحیه روحی هماهنگ تر می شویم . شما می توانید آشکارتر فرشتگان و موجودات آسمانی را بشنوید ، ببینید و احساس کنید که راهنمایی هایی را در گوش یا قلب شما زمزمه می کنند تا شما با عشقتان متحد شوید . به این راهنماییها که دفعات بیشتری به زندگی روحی شما وارد می شوند گوش دهید . زمانی که شما از این حالت تسریع شده لبریز شدید ، یک جاذب عشق هستید چون آرامش ، عشق و لذت تابش می کنید .     

نکاتی برای بالابردن نوسان :

·   زمانی را در طبیعت بگذرانید

·   روزانه عبادت و مدیتیشن انجام دهید .

·   از گوشت قرمز پرهیز کنید و بیشتر از رژیم غذاهای گیاهی استفاده کنید . ( اگر شما گوشت قرمز می خورید از نوع حلال و ارگانیک آن استفاده کنید . )

·   مصرف غذاهای قلیایی را افزایش دهید . ( %80 قلیایی و %20 اسیدی ) . از جمله غذاهای قلیایی : سبزیجات  ، حبوبات ، میوه ها ،  نوشیدنی های گیاهی و ...

·   موسیقی گوش دهید . فرشتگان صدا و موسیقی دلنشین را دوست دارند .

·   خانه و دفتر کار را با گیاهان وگلها تزئین نمایید .

·   به دیگران کمک کنید .

·   سپاسگزارانه زندگی کنید .

·   با بی خیالی برقصید و بازی کنید .

·   سخنان منفی را حذف کنید .  

گام سوم برای جذب عشق

گام سوم عبادت روزانه مثبت است . شما می توانید در این تمرین روحی قوی استاد شوید و نه تنها عشق را در زندگی خود آشکار نمایید بلکه با عشق زندگی نمایید ! این نوع از عبادت همیشه کار می کند ؛ این عبادت شکرگزاری است . اگر بخواهید یادبگیرید که چگونه این عبادت را انجام دهید « قدرت عبادت در صفحه 51 کتاب چگونه عشقتان را جذب کنید ؛ رازهایی از عشق ثابت نوشته باربارا گلبرسن را مطالعه کنید . »

مراقب باشید هنگام استفاده از عبادت مثبت از خط خارج نشوید . یعنی به خدا نمی گوییم که چگونه ، فقط نیتمان را مشخص می کنیم و قانون جاذبه شروع به کار خواهد کرد . روح جزئیات را برای ما مشخص می کند . وقتی من 20 سال قبل همسرم جف را ملاقات کردم عبادت مثبت خود را انجام می دادم و راجع به این که کجا عشق خود را  ملاقات می کنم نظری نداشتم . جف جذب شده بود که به آپارتمان کنار آپارتمان من جابجا شود که از آن به عنوان انباری استفاده می شد . او به مسئول آپارتمان گفت « اینجا را تمیز کن ، من به اینجا اسباب کشی می کنم . » چون او به دلیلی ناشناخته به آنجا جذب شده بود .  

عشق شما می تواند آن طرف کره زمین باشد ، و شما نباید دلواپسی درباره چگونه ملاقات او داشته باشید . فقط عبادت مثبت خود را انجام دهید و روح شما را در ادامه مسیر راهنمایی خواهد کرد .

گام چهارم برای جذب عشق

راز بیرونی . تجسم روحی یک جاذب قوی چیزی است که شما می خواهید در زندگیتان آشکار کنید . خود را خوشحال و با عشقتان ببینید ( اما لطفاً شخص خاصی را در ذهن نداشته باشید ) .  یک ارتباط شاد را تصور کنید . با دید از طریق چشم ذهن به عبادت های خود قدرت ببخشید . به زودی از دید چشم ذهن شما به صورت عینی در مقابل شما ظاهر خواهد شد .    

گام پنجم برای جذب عشق

گذشت و بخشش گام پنجم برای جذب عشق واقعی می باشد . وقتی ما کینه و خشم را نگاه می داریم ، به آسانی نمی توانیم به صورت سالم به سمت ارتباط آگاهانه حرکت کنیم . یکی از موانع اصلی در پیدا کردن عشق واقعی ناتوانی در بخشش و گذشت است . من کسانی را دیده ام کینه ای را برای 50 سال در خود نگاه داشته اند و از بابت آن خوشحال نبوده اند .

چرا بخشش کلیدی برای پیدا کردن عشقتان است ؟ چون بخشش یک تغییر در انرژی ایجاد می کند : بخشش شما را آزاد می کند . چیزی که اتفاق افتاده ، اتفاق افتاده و شما نمی توانید آن را تغییر دهید . اما می توانید انرژی اطراف آن را تغییر دهید . هرچه قدر ناتوانی شما برای بخشش افزایش یابد ، توانایی شما برای شادی کاهش می یابد ، چون به رویداد گذشته اجازه حذف شدن و حل شدن را نمی دهید . آویزان ماندن به گذشته ، آینده را را بلوکه می کند . این مطلب به معنی آن نیست که شما شخصی را باعث آزار شما شده دوست داشته باشید ، بلکه یعنی بخشش و التیام را از طریق جایگزینی و غوطه ور شدن در ارتباط با خدا بپذیرید . دکتر ارنست هومز می گوید « کائنات هیچ چیزی را علیه ما نگاه نمی دارد ، ما نمی توانیم چیزی را علیه کسی نگاه داریم . »    

کشف عشقی که در انتظار شماست

پیدا کردن عشق شما کلاً وابسته به دادن و دریافت کردن است . این پنج گام راحت اما قدرتمند ، نوسان شما را به ارتفاع  بالاتری می رساند و دری را برای عشق و نور باز می کندتا به درون قلب شما جریان یابد . در این لحظه قلب شما توسعه یافته است . تنها با نیت شما ، شما عشق را به زندگی خود جذب می کنید ، عشقی که قبلاً در درون شما در انتظار آشکار شدن به شیوه های مهمتری بوده است .

از این گام ها و اکتشاف برای عشق ماوراء خود که تصور می کردید استفاده کنید . عاشق الهی شما را به بخشش ، رهایی ، عشق و زندگی در حالت های نوسانی بالاتر دعوت می کند . با این کار ، شما عشق را در ارتباطات شخصی خود و از طریق موجودات آسمانی بالاتر از آن چیزی که همیشه تصور کرده اید خواهید یافت .

 • نادر گنجی

نظرات  (۶)

سلام استاد

عالی بود .ممنون :)
هر چقدر تشکر کنم کمه .واقعااااااااااممنون
سلام خیلی جالب بود ممنون فقط من یک سوال داشتم. شما گفتین شخص خاصی رو مدنظر قرار ندهیم. من شخص خاصی در زندگیم نیست فقط عکسی رو در یک مجله دیدم که دلم میخواد همسرم اون شکلی باشه. آیا این به معنی اینکه من دارم شخص خاصی رو جذب میکنم؟!
 • کبوتر عشق
 •  

   عشق ، اسطرلاب َاسرار خداست ...

  ...

  عالی بود

  ...

  سپاس فراوون

   

  خیلی دلم گرفته  در گذشته از قدرت عشق  در زندگیم استفاده میکردم  ولی   اعلان.انقد  بار منفی  در وجودمه  به همه ی ادما شکاک هستم و همه ی خواستگارام   به این دلیل رفتنr
  میلیا جان 
  با تکنیکهایی مثل ایموشن کد و ای اف تی در کمترین زمان ممکن حتی نیم ساعته هم دیدم کار شده و رها شدن از این ارتعاشات منفی و ب راحنی تمرینهای جذبی جواب میدن

  به سایت فرهاد فروغمند مراجعه کنید و با متخصصین این دوره ها بصورت کاربردی و رایگان در ارتباط باشید..
  درکنار جذب غوغا میکنن
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی